Mijas lansseeris Sanitelle kodulehe

weebMijas World lansseeris septembrikuus Sanitelle käte kiirdesinfitseerijate kodulehe www.sanitelle.eu. Sanitelle koduleht annab põhjaliku ülevaate Eesti turul kättesaadavatest toodetest ja aitab leida igal kasutajal endale sobiliku. Lisaks toodetele ja tooteinfole keskendub koduleht käte hügieeni ning desinfitseerijate kasutamise teadlikkuse tõstmisele.

 

“Eesti turu teadlikkus käte kiirdesinfitseerijate kasutamise osas on väga madal. Inimesed teavad, mis desinfitseerijad on, kuid nende vajalikkusest igapäevaelus info enamuses puudub,” sõnab Mijas World tegevjuht Tavi Maastik. “Käte desinfitseerijad on arenenud riikides inimeste igapäeva osa – tooted on naistel käekotis, meestel autos, kontorites, avalikes asutustes jne kasutusel eesmärgiga vähendada viirushaiguste levikut ning kasutada juhul, kui vesi ja seep ei ole käepärast. Sanitelle.eu veebi eesmärk lisaks tooteinfo kättesaadavuse parandamiseks on kindlasti inimeste teadlikkuse tõstmine antud vallas.”

 

Oktoobri keskpaigas lansseeritakse Sanitelle kodulehe järgmine arendusjärk, mille peamine uuendus on veebipood. Veebipood annab nii era-kui äriklientidele võimaluse soetada tooteid otse maaletoojalt ning võimaldab ligipääsu kõikidele turul olevatele toodetele.

“Sanitelle tootevalik on väga lai, mis muudab edasimüüjatel kogu sortimendi katmise raskeks. Veebipood annab võimaluse kiirelt ja mugavalt valida endale sobiv,” lisab Tavi Maastik.

Mijas World on maaletooja, turustaja ja turundaja, mis keskendub tervise- ja heaolutoodetele Baltikumi turul.