Mijas lansseeris Sanitelle kodulehe

weebMijas World lansseeris septembrikuus Sanitelle käte kiirdesinfitseerijate kodulehe www.sanitelle.eu. Sanitelle koduleht annab põhjaliku ülevaate Eesti turul kättesaadavatest toodetest ja aitab leida igal kasutajal endale sobiliku. Lisaks toodetele ja tooteinfole keskendub koduleht käte hügieeni ning desinfitseerijate kasutamise teadlikkuse tõstmisele.

 

“Eesti turu teadlikkus käte kiirdesinfitseerijate kasutamise osas on väga madal. Inimesed teavad, mis desinfitseerijad on, kuid nende vajalikkusest igapäevaelus info enamuses puudub,” sõnab Mijas World tegevjuht Tavi Maastik. “Käte desinfitseerijad on arenenud riikides inimeste igapäeva osa – tooted on naistel käekotis, meestel autos, kontorites, avalikes asutustes jne kasutusel eesmärgiga vähendada viirushaiguste levikut ning kasutada juhul, kui vesi ja seep ei ole käepärast. Sanitelle.eu veebi eesmärk lisaks tooteinfo kättesaadavuse parandamiseks on kindlasti inimeste teadlikkuse tõstmine antud vallas.”

 

Oktoobri keskpaigas lansseeritakse Sanitelle kodulehe järgmine arendusjärk, mille peamine uuendus on veebipood. Veebipood annab nii era-kui äriklientidele võimaluse soetada tooteid otse maaletoojalt ning võimaldab ligipääsu kõikidele turul olevatele toodetele.

“Sanitelle tootevalik on väga lai, mis muudab edasimüüjatel kogu sortimendi katmise raskeks. Veebipood annab võimaluse kiirelt ja mugavalt valida endale sobiv,” lisab Tavi Maastik.

Mijas World on maaletooja, turustaja ja turundaja, mis keskendub tervise- ja heaolutoodetele Baltikumi turul.

 

 

 

Mijas alustab Sanitelle käte kiirdesinfitseerijate maaletoomist

sanitelle-logoMeie tütarettevõte Mijas World OÜ omandas käesoleva aasta alguses eksklusiivõigused maailma ühe kvaliteetseima käte kiirdesinfitseerijate kaubamärgi Sanitelle maaletoomiseks Baltikumis.

 

Sanitelle® etanoolipõhiste käte kiirdesifitseerijate toimeaine on 66.2 % etanool. Olenevalt tootest on lisatud täiendavaid funktsionaalseid komponente: Aloe Vera ekstrakti, E-vitamiini, makadaamia õli, hõbedaioone, erinevaid lõhnu. Sanitelle tooted tapavad 99,99% tuntud bakteritest takistades viiruste, nakkus- ja seenhaiguste levikut jättes käed sealjuures pehmeks ja värskeks.

 

“Arenenud riikides kasutatakse käte desinfitseerijaid igapäevaselt nii tööpostil, kui eraelus garanteerides sellega väiksema haigestumise tõenäosuse. Nii Eesti, Läti, kui Leedu turg on selles vallas alles lapsekingades ja näeme turgudel suurt potentsiaali,” leiab Mijas World juhatuse liige Tavi Maastik.

 

“Käte desinfitseerijad tulevad appi juhul, kui vesi ja seep ei ole käepärast, mida statistiliselt juhtub 50% kordadest. Näeme siin suurt sotsiaalset missiooni ja plaanime eestlaste teadlikkust läbi efektiivse kommunikatsioonitegevuse aktiivselt tõsta”, võtab Tavi Maastik ettevõtte eesmärgi kokku.

 

Mijas World on maaletooja, turustaja ja turundaja, mis keskendub tervise- ja heaolutoodetele Baltikumi turul.

 

 

 

 

 

Astusime kaubandusse

mijas-logoMeie tütarettevõte Mijas World alustas tegevust. Mijas on maaletooja, turustaja ja turundaja. Ettevõte on keskendunud tervise- ja heaolutoodetele, nende maaletoomisele ja turustamisele Eesti ning Baltikumi turul.
Vaata lisaks www.mijasworld.com

 

 

Mijas missioon

Tõsta inimeste teadlikkust tervislike eluviiside osas läbi kvaliteetse tooteportfelli pakkumise ja efektiivse turundus- ning kommunikatsioonitegevuse.

 

Mijas visioon

Hinnatuim tervise- ja heaolutoodete maaletooja ning turundaja Baltikumis

 

 

 

Pühalepa Muusikafestival ootab

23.-25. augustil toimub Hiiumaal, Pühalepa kirikus ja Tallinnas, Mustpeade majas teine Pühalepa Muusikafestival. Teist aatsat on meil suur au anda oma panus selle projekti õnnestumisele, mis kannab endas üllast eesmärki.

Selleaastaseks majuspalaks festivalil on anssambel The King´s Singers asutajaliige ja Yale´i ülikooli emeriitprofessor, dirigent SIMON CARRINGTON (UK)  ja H.I.F.Biberi vanamuusikateos „Vesperae longiores ac breviores“, mida esitab Collegium Musicale Fest, solistid ja barokkansambel.

 

 

 

 

 

 

Uus weeb üleval

Kaua valmistatud aga jõudsime siiski 2012 aasta sisse. Ühesõnaga meie uus weeb on nüüdsest üleval ja kõigile kättesaadav. Nipet näpet on veel teha, eelkõige mõned keeled lisada ja ongi lõpuni valmis.

Kõik teie kommentaarid ja ettepanekud meie weebi osas on igati teretulnud. Omalt poolt tegeleme jookvalt arendusega edasi ja toome ka järjest rohkem sisu siia, mida vaadata ja mille üle arutada.